Potrzebna gotówka na już - co robić?

Wtorek, 05 września 2017 o 16:04, aktualizacja Wtorek, 05 września 2017 o 16:07, autor: 0 187
Potrzebna gotówka na już - co robić?

Życie bywa zaskakujące. W najmniej oczekiwanych momentach przynosi niespodzianki, na które nie jesteśmy przygotowani. Często wymagają one nakładów finansowych i wiążą się z wydatkami, których nie potrafimy sfinansować. Wtedy na gwałt potrzeba pieniędzy. Jak je zdobyć? Przedstawiamy 3 możliwości na szybką gotówkę.

1. Rodzina i znajomi

Pożyczka od rodziny lub znajomych ma wiele zalet, ale nie jest pozbawiona wad. Do najważniejszych plusów tej formy zadłużania się można zaliczyć brak sztywnych zobowiązań i zerowe koszty. Pożyczając od najbliższych, rzadko kiedy oddajemy dług z nawiązką, tak jak to dzieje się w przypadku korzystania z usług banków i firm pożyczkowych. Ponadto pieniądze uzyskane od rodziny i znajomych nie są objęte żadnymi regulacjami, dlatego w razie spóźnienia się ze spłatą nie należy się obawiać konsekwencji finansowych. Pożyczanie od rodziny i znajomych ma również poważne ograniczenia i wady. Nie da się ukryć, że u najbliższych zadłużamy się raczej na niewielkie kwoty – o ile pożyczka 500 zł od rodziców, rodzeństwa czy wujostwa wchodzi w grę, o tyle kwota 5000 zł jest już raczej nieosiągalna. Inna problematyczna kwestia to po prostu dyskomfort, jaki wiąże się z pożyczaniem pieniędzy od rodziny i znajomych. Wiele osób zwyczajnie wstydzi się poprosić o pieniądze i przyznać do problemów finansowych przed najbliższymi, co jest w pełni zrozumiałe.

2. Pożyczka

Coś powstrzymuje Cię od zadłużenia się u rodziny lub znajomych? W takim razie szybką gotówkę uzyskasz dzięki pożyczkom. Do wyboru masz usługi banków lub firm pożyczkowych. Gdy zależy Ci na czasie, wszystkie formalności zdecydowanie szybciej załatwisz w firmie parabankowej, a nie w banku, w którym trzeba przedłożyć wiele dokumentów i zaświadczeń, żeby móc się zadłużyć. Pamiętaj jednak, że w firmach pożyczkowych dostępne są wyłącznie niewielkie kwoty, z reguły nieprzekraczające kilku tys. zł. Jeśli tyle Ci wystarczy, chwilówki na bezpiecznechwilowki.pl będą znakomitym wyborem w Twoim przypadku. Za ich pośrednictwem zdobędziesz dodatkową gotówkę nawet w 15 min., wypełniając przez Internet prosty formularz i przechodząc krótka weryfikację.

3. Kredyt w koncie

Od dłuższego czasu korzystasz z konta osobistego w jednym z polskich banków? O ile otrzymujesz na nie wynagrodzenie lub osiągasz regularne przychody z innego tytułu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że możesz zapożyczyć się poprzez kredyt w koncie. Wszystkie formalności załatwisz przez Internet, a po akceptacji wniosku uzyskasz natychmiastowy dostęp do dodatkowych pieniędzy. Ilość przyznanych środków zależy od wysokości i regularności Twoich wpływów na konto.

REKLAMA
Komentuj Podziel się

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSubiektywne kalendarium samorządu wschowskiego
20.11.20178 479
Ósmy grudnia dwa tysiące czternastego roku. Wydawać by się mogło, że to data jak każda inna. 8.12.2014 r. Wtedy właśnie Danuta Patalas wypowiedziała słowa: Obejmując urząd burm...
nazwa
Szukamy właściciela
20.11.20170 337

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl