Porażka WSTK z Lubinem

Wtorek, 14 lutego 2017 o 09:37, aktualizacja Poniedziałek, 20 lutego 2017 o 13:55, autor: 2

WSTK przegrało z SMK Lubin 53 do 67. Goście od początku kontrolowali mecz, wygrywając pierwszą połowę różnicą 19 punktów. Początek drugiej połowy to przewaga WSTK i powolne odrabianie strat, jednak ostatecznie to SMK Lubin okazał się lepszy od naszych koszykarzy. Najwięcej punktów dla WSTK zdobyli: Jakub Chałupka, Bartosz Kin i Jędrzej Kowalski.

Wyniki z poszczególnych kwart wyglądały następująco:

WSTK - SMK Lubin 17:25, 5:16, 20:12, 11:14.

Dla WSTK punkty rzucali:

Jakub Chałupka - 13, Bartosz Kin - 10, Jędrzej Kowalski - 10, Krystian Naramski - 7, Marcin Sacha - 5, Jacek Krówczyński - 4, Mariusz Gliński - 2, Szymon Gorynia - 2.

Najbliższy mecz WSTK rozegra we Wschowie 18 lutego (sobota) w hali sportowej Gimnazjum nr 2 o godzinie 17:00. Przeciwnikiem naszych koszykarzy będzie PGE Turów Zgorzelec.