Podsumowanie sezonu tenisowego

Gratulacje dla mistrza

Środa, 20 listopada 2019 o 23:04, aktualizacja Środa, 20 listopada 2019 o 23:31, autor: 1

Zakończono sezon tenisowy w Sławie. Mistrzem powiatu został Maciej Rychlik ze Sławy. Drugie miejsce dla Tomasz Czerniawskiego ze Wschowy, trzecie dla Mariusza Karwatka ze Sławy. Organizator Marcin Masłowski podziękował wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w Turniejach Powiatowych i Sławskiej Lidze Tenisowej. Zaprosił również nowych uczestników do przyszłorocznych startów.

W Sławskiej Lidze Tenisowej walczyło 10 zawodników. Pierwsze miejsce wywalczył Tomasz Czerniawski. Drugie miejsce zdobył Krzysztof Dolata z Włoszakowic, trzecie miejsce przypadło Sławomirowi Bachorskiemu ze Sławy.