Podpisano umowę o dofinansowanie projektu modernizacji szkolnictwa zawodowego w Powiecie Wschowskim

Sobota, 24 grudnia 2016 o 14:23, aktualizacja Sobota, 24 grudnia 2016 o 19:57, autor: 0 476
Podpisano umowę o dofinansowanie projektu modernizacji szkolnictwa zawodowego w Powiecie Wschowskim

Starosta Powiatu Wschowskiego Marek Boryczka, Wicestarosta Powiatu Wschowskiego Wojciech Kuryłło i Skarbnik Powiatu Wschowskiego Magdalena Jędrzejczak w dn. 22.12.2016 podpisali umowę o dofinansowanie projektu pt. „Modernizacja szkolnictwa zawodowego w Powiecie Wschowskim”.

Projekt skierowany jest do uczniów szkół zawodowych i nauczycieli przedmiotów zawodowych z I Zespołu Szkół we Wschowie (ZSZ i Technikum) oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Wschowie (ZSZ).

W ramach projektu realizowane będą zadania dla ok. 400 uczniów i 7 nauczycieli szkół zawodowych, w tym: doradztwo zawodowe, kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne, studia podyplomowe, zajęcia pozalekcyjne, praktyki i staże zawodowe.

Zakupione zostanie również doposażenie do pracowni zawodowych i szkolnych ośrodków kariery/punktów doradztwa zawodowego w I Zespole Szkół we Wschowie i Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.

Całkowity koszt realizacji projektu: 4.384.106,22 zł

Kwota dofinansowania: 4.088.617,46 zł

Okres realizacji projektu: 1.07.2016 – 30.06.2022.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.

Tekst: PW / Zdjęcia: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaTym razem się uda? Odkupienie kina Hel wraca pod głosowanie
17.10.20179 598
Pomysł odkupienia budynku po kinie Hel ponownie wraca na sesję Rady Miejskiej we Wschowie. 26 października radni zdecydują, czy gmina odkupi nieruchomość od prywatnego właściciela. 

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl