TworzymyGłos Regionu

Park to teren budowy!

Wtorek, 14 lipca 2020 o 14:33, aktualizacja Środa, 15 lipca 2020 o 10:45, autor: 1 475
Park to teren budowy!

W komunikacie wystosowanym przez oficjalną stronę internetową Urzędu Miejskiego czytamy 
"W ostatnim czasie w części miejskiej parku występuje wiele aktów wandalizmu. Niedawno informowaliśmy o pomalowanej bramie wejściowej i szafie serwerowej od strony Rynku. Notorycznie łamany jest również zakaz wstępu, niszczone są tablice informacyjne o tym zakazie, a „odwiedzający” zostawiają po sobie góry śmieci.  

Pragniemy przypomnieć, iż na części miejskiej parku obowiązuje całkowity zakaz ruchu. Dotyczy to terenu od bramy wejściowej przy Starym Rynku, aż do wyjścia na plażę Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - SCKiW oraz wszystkich ścieżek na tej części. Obszar ten jest całkowicie wyłączony z użytkowania do czasu zakończenia prac budowlanych. Wejście na teren budowy może być niebezpieczne dla osób nieuprawnionych. Mogą tam znajdować się głębokie, niezabezpieczone wykopy lub nieoddane do użytku urządzenia, stwarzające zagrożenie. Po raz kolejny prosimy o stosowanie się do zakazu.

Planowany termin zakończenia prac to koniec sierpnia."

(fb.slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Fikus
15.07.2020 21:52

A kogo to obchodzi? A kto to kontroluje? Chyba ten Pan co otrzymuje pieniążki za pilnowanie terenu przypałacowego.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl