TworzymyGłos Regionu

OSP Wschowa z nowym sprzętem [ZDJĘCIA]

Poniedziałek, 28 września 2020 o 21:48, autor: 0 487
OSP Wschowa z nowym sprzętem [ZDJĘCIA]

Ochotnicza Straż Pożarna we Wschowie otrzymała dofinansowanie na zakup sprzętu i wyposażenia w wysokości 25 000 zł w ramach Ogólnopolskiego Programu Finansowania Służb Ratowniczych organizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.

OSP Wschowa o dofinansowaniu:

Ostatnie tygodnie to czas realizacji projektów, z których otrzymaliśmy dofinansowanie na zakup sprzętu i wyposażenia naszego OSP. Jednym z nich jest projekt zakupu ubrań specjalnych oraz obuwia przeznaczonego do działań ratowniczo- gaśniczych. Zakupiliśmy 8 kpl. ubrań specjalnych Raptor NXT Gold, 8 par butów skórzanych Brandbull oraz 8 par butów gumowych Fireman. Wartość projektu wyniosła 27 694,88zł z czego 25000zł stanowiło dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze, przekazane w ramach Ogólnopolskiego Programu Finansowania Służb Ratowniczych. Pozostałą część stanowiły środki własne. Sprzęt znacząco poprawi nasze bezpieczeństwo oraz ergonomię pracy.

Foto: OSP Wschowa

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl