Nie masz strony internetowej? Nie pójdziemy razem na kawę

Poniedziałek, 20 marca 2017 o 13:54, aktualizacja Poniedziałek, 20 marca 2017 o 13:52, autor: 0 802
Nie masz strony internetowej? Nie pójdziemy razem na kawę

Może pomyślisz, że to przesada? Prawda jest jednak taka, że coraz częściej brak strony internetowej utrudnia dostęp do informacji o Tobie i Twojej firmie. Dla ludzi ważny jest szybki i bezproblemowy dostęp do tego, co oferujesz i co jest Twoją mocną stroną. Jesteś dumny z tego co robisz? Pokaż innym, że jesteś fachowcem w swojej dziedzinie.

Co mi zrobisz jak mnie znajdziesz?

Niejednokrotnie twój potencjalny Klient szuka oferty lokalnej firmy. Znajduje jednak ofertę w Szczecinie lub Krakowie. Czyja to wina? Zrób eksperyment i w wyszukiwarce wpisz swoją branżę lub nazwę usługi, którą wykonujesz. Czy informacja o Tobie się pojawia? Czy można do Ciebie trafić?

Ty sam najlepiej wiesz, w jaki sposób zaprezentować własną działalność. Potrzebujesz tylko dobrego narzędzia. Masz świadomość, że papierowa wizytówka to dzisiaj za mało? Pora podjąć decyzje i zbudować stronę Internetową.

Tak naprawdę potrzeba niewiele.  Numer telefonu, godziny, w których pracujesz oraz usługi i produkty, które możesz zaoferować. Plus kilka zdjęć tego, co już udało Ci się zrobić i adres Twojej firmy. To są najczęściej poszukiwane informacje w internecie, które warto zamieścić na swojej stronie.

Masz już pomysł, ale co dalej?

Wystarczy, że odwiedzisz nas na ulicy Głogowskiej 1 we Wschowie w firmie PROTEKST Komputer. Przy dobrej kawie określimy cele marketingowe i dobierzemy odpowiednie narzędzia. Strona Internetowa będzie jednym z nich. Nie idź do szwagra, który zrobi to taniej. Przyjdź do nas.

Aby kampania reklamowa była skuteczna musi być wsparta innymi kanałami. Jednym z nich jest profil na facebooku. Warto byś zaistniał w lokalnej gazecie i na portalu a nawet w Internetowej bazie lokalnych firm. Strona Internetowa to tylko jeden element, o który powinniśmy zadbać. Niewątpliwie pierwszy i najważniejszy. Doradzimy najlepsze rozwiązania. Podzielimy się wiedzą, abyś mógł sam profesjonalnie dbać o swój wizerunek w sieci.

Szkoda czasu na eksperymenty. Przyjdź, wypij z nami dobrą kawę i poznaj szczegóły. To nic nie kosztuje. Możesz przynieść ciasteczka. Przydadzą się na stronie internetowej.

REKLAMA
Komentuj Podziel się

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaPsi park, muzyczny plac zabaw a może tuba?
18.10.20172 78
Mieszkańcy Wschowy decydują o tym jakie projekty zostaną zrealizowane w ramach kolejnej edycji Wschowskiego Budżetu Obywatelskiego.  Oto trzy z propozycji na, które mogą Państwo odda...
nazwa
nazwa
Rodzaje umów o pracę
18.10.20170 27

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl