Mamy zwycięstwo. WSTK wygrywa na wyjeździe

Poniedziałek, 12 grudnia 2016 o 11:31, aktualizacja Poniedziałek, 19 grudnia 2016 o 15:37, autor: 2

W swoim dziesiątym meczu WSTK po zaciętym pojedynku wygrało z Prakto Polonią Świdnica 70 do 73. Jest to pierwsze zwycięstwo naszych koszykarzy i cieszy tym bardziej, że udało się pokonać rywala na jego boisku. Dla WSTK najlepiej punktowali Jakub Chałupka, Mariusz Zgrzebnicki i Marcin Sacha.

Prakto Polonia Świdnica przegrała na własnym parkiecie z WSTK 70 do 73. Pierwszą połowę meczu nasi koszykarze wygrali 40 do 35 pomimo tego, że pierwszą kwartę przegrali 24:18, to jednak w drugiej wygrali pewnie 22:11.

W drugiej połowie koszykarze ze Świdnicy zdobyli o dwa punkty więcej od WSTK (w trzeciej kwarcie 12:13 dla WSTK, w czwartej 23:20 dla Prakto Polonii). Ostatecznie cały mecz WSTK wygrało trzema punktami.