TworzymyGłos Regionu

Lubuska Platforma Obywatelska zaprasza na spotkanie otwarte

Sobota, 30 listopada 2019 o 10:07, aktualizacja Sobota, 30 listopada 2019 o 11:06, autor: 45 1870
Lubuska Platforma Obywatelska zaprasza na spotkanie otwarte

Interesujesz się polityką krajową i lokalną? Chciałbyś poznać liderów  partii w Regionie Lubuskim? Zapraszamy mieszkańców Powiatu  Wschowskiego na spotkanie otwarte z członkami Zarządu Regionu  Lubuskiego Platformy Obywatelskiej RP. Spotkanie odbędzie się 2  grudnia o godzinie 17:00 w Bibliotece Miasta i Gminy we Wschowie, plac 
Farny 3.

Serdecznie zapraszamy

REKLAMA

Komentarze (45)

avatar

avatar
~mhm
22.11.2019 14:17

O masz ci los w końcu się obudzili

avatar
~zainteresowany
22.11.2019 14:27

Super

avatar
~będzie inaczej
22.11.2019 16:12

Opozycja jest już coraz bliżej doprowadzenia do remisu . Za dwa lata nie ma wątpliwości - "trzeba to anulować, bo przegramy" przyniesie żniwa .

avatar
~HECE W BIBLIOTECE
22.11.2019 16:21

Biblioteka Publiczna we Wschowie zaprasza na "Hece w bibliotece - Pierwsza pomoc Antkowiakowi i jego #nowyzespół". Spotkanie odbędzie się 2 grudnia, od godz. 15:00 do 17:00 w siedzibie biblioteki przy Placu Farnym 3. Zaprasza zarząd wojewódzki #jużPOwszystkim

avatar
~rabarbar
22.11.2019 16:47

a co mnie obchodzi jakieś lubuskie, kto nas mieszkańców wschowy pytał czy chcemy być w tym dziwacznym "tfoże"

avatar
~do rabarbar
24.11.2019 09:10

A kto ciebie trzyma na siłę ? , droga wolna . Jedz nawet do Ameryki tam zobaczysz jak się żyje .

avatar
~mam pytanie
22.11.2019 17:03

Czy będzie wieloletni lider list wyborczych PO w lubuskim "jurny" Stefan i pani Bukiewicz a może "Kaz" Marcinkiewicz. Bo jak ich nie będzie to nie idę. PO co oglądać wschowskiego 23 głosowego lidera Kraśnego .

avatar
~Wow!!!
22.11.2019 17:21

Jak im Nowa Parlamentarna Lewica zaczęła deptać po nogach - piętach to jak widać wyszli do Ludzi !. Brawo za odwagę i nowatorski pomysł !. Na pewno będzie ciekawe, ale kandydat Nowej Parlamentarnej Lewicy na Prezydenta pokona w przedbiegach i Dudę i kandydatów PO !. Wow!.

avatar
~Wow!!!
22.11.2019 17:22

Jak im Nowa Parlamentarna Lewica zaczęła deptać po nogach - piętach to jak widać wyszli do Ludzi !. Brawo za odwagę i nowatorski pomysł !. Na pewno będzie ciekawe, ale kandydat Nowej Parlamentarnej Lewicy na Prezydenta pokona w przedbiegach i Dudę i kandydatów PO !. Wow!.

avatar
~Edek
22.11.2019 18:08

Trochę późno. Cztery lata temu oddaliście pisowcom Wschowę walkowerem i tak już zostało. Szkoda, bo wschowa to przecież miasto ludzi,którzy zasługują na coś lepszego niż pis

avatar
~Edek
22.11.2019 18:16

Trochę późno. Cztery lata temu oddaliście pisowcom Wschowę walkowerem i tak już zostało. Szkoda, bo wschowa to przecież miasto ludzi,którzy zasługują na coś lepszego niż pis

avatar
~Chciałbyś poznać liderów partii w Regionie Lubuskim?
22.11.2019 20:53

Przecież liderów lubuskiego PO już poznaliśmy. Przed wyborami do sejmu i europarlamentu byli we Wschowie parę razy w tygodniu. Poznaliśmy też co znaczą ich obietnice. Rozumiem że teraz pomogą niedoszłemu posłowi Kraśnemu spiąć budżet. Szambelan Antkowiaka pewnie nie będzie, bo on jest przecież bezpartyjny i apolityczny. Zresztą , nie na takie uroczystości nie przybywał. Chociażby święta państwowe organizowane w gminie.

avatar
~Studentka III wieku
22.11.2019 21:16

Obecna sytuacja w PO lubuskim jest taka .WYGRALIŚMY, a teraz analizujemy wyniki i zastanawiamy się kogo obarczyć odpowiedzialnością za porażkę

avatar
~PKW sejm 2019
22.11.2019 21:29

Wyniki wyborów do sejmu Miasto i Gmina Wschowa PIS-48% PO-23%

avatar
~Greq
22.11.2019 23:02

Co te PO zrobiło dla Polski? NIC. Wszystko brali dla siebie. Ale chętnie przyjdę i się pośmieję z przegranych :)

avatar
~do ~Greq
24.11.2019 09:14

Za to PIS ma Banasia który przebija wszystko i wszystkich po 1989r .

avatar
~Jan Kotwicki
23.11.2019 07:34

To dobra wiadomość! Pani Dyrektor nie powinna odmówic spotkania z Konfederacją Wolność i Niepodległość. Porównanie tych opcji politycznych może byc bardzo pouczające!

avatar
~@-Greg-@...
23.11.2019 11:50

Przy tak postawionym pytaniu i jednoczesnym samym sobie odpowiadaniu należy się zapytać wszem i wobec co z tym człowiekiem jest NIE TAK?. W szeroko pojętym świecie obłudy i fałszu można, by powiedzieć człowieku czy z twoim UMYSŁEM jest coś NIE TAK?. Jest jeszcze jedna odpowiedź; a mianowicie syndrom TRZECH MAŁPEK ; .."ślepa, głucha i niema..." niema na wszystko co w naszym kraju zrobili przed pisem INNI !!!. Podejrzewa się, że tzw. "Greg" to taki typowy codzienny TROLL pisowski z codziennym "PISOWSKIM DNIEM PRZEKAZU" z Nowogrodzkiej, który jak jego szef - zwykły poseł uważa, że >>>"BIAŁE TO CZARNE, A CZARNE TO BIAŁE..." . Taki pisowski TROLL nie wie, że pis obecne wybory przegrał w liczbach bezwzględnych zarówno w Senacie jak i Sejmie!!!!. W sejmie ma jedynie - tylko więcej posłów z powody zastosowania Zasady Liczenia D"Hondta !!!!. Generalnie ten obłudny, fałszywy system ostatnich czterech lat ich rządów TOTALNIE PRZEGRAŁ, a taka wisienką na torcie będą wybory w Maju 2020 Prezydenta !!!!. Drugim takim wymiarem TOTALNEJ KPINY tego rządu było tzw. exspose byłego - obecnego premiera z jego dublerem exspose posła Kaczyńskiego - w całości tekst powtórki z rozrywki byłych czterech lat ich rządów !!!!!. Tylko typowy "DZBAN" nie jest tego Fałszu i Obłudy ze strony moherów pisowskich zrozumieć !!!!!. Gwoździem do pisowskie trumny jest powołanie do TK byłego Kacyka PZPR, byłego prokuratora Stanu Wojennego i tej pseudo prawniczki Piotrowicz !!!!. Do tego doszło, że ich wyborcy się na nim poznali i jedna z posłanek pisowskich, która zagłosowała przeciwko Piotrowiczowi !!!!!. To jest ich Początek Końca ta pani poseł na NIE !!!!!.

avatar
~Obserwator
23.11.2019 15:46

Żal wam jesteście wielkimi przegranymi boicie się. Rozliczom wszystkich złodzieji

avatar
~Panie Janie K....
23.11.2019 13:55

Co tam pani Dyrektor, wystarczy popatrzeć jak Was traktuje PiS w Sejmie . Pisowski Parlament w żadnym, ale to w żadnym punkcie was nie toleruje, a wręcz poniża ...... . Czy Pan ma w tym temacie swoją teorię dlaczego pis Was tak nie cierpi ?.

avatar
~Jan Kotwicki
24.11.2019 15:34

Odpowiedż jest bardzo prosta. Tak PiS jak i Konfederacja zabiegają o ten sam elektorat, a wiec o katolików, wolnosciowców o poglądach prawicowych i patriotycznych. PiS uparcie określa siebie jako "zjednoczona prawica" ale z tą prawicowością to jest coś nie tak. Do wyborów wszystkie partie okragłostołowe szły prześcigając się w obietnicach "dawania" to znaczy rozdawania pieniedzy, przekupując Polaków ich własnymi pieniędzmi. Jedynie Konfederacja nie obiecywała "darmochy" ale również gwarantowała "nie zabieranie". Inaczej mówiąc obiecali przywrócić Polakom władzę nad dobrem przez nich wytwarzanym. Kontynuowanie obecnej polityki przez rząd nieuchronnie doprowadzi do drożyzny, inflacji, wzrostu zadłużenia Polski oraz horrendalnych podatków.

avatar
~Bu ha ha
23.11.2019 15:51

Zastanawiam się komu brakuje zdjęć na FB ? Burmistrzowi czy KO PO ? Niech jadą do Niemców donosić na Polskę . Schetyna już tam jest !!! . Przy okazji pozdrowić Donka który powiedział że odetnie każdemu rękę kto sięgnie do portfeli Polsków ???? . Burmistrz chyba go nie lubi , bo wkłada łapy w nasze kieszenie .

avatar
~ext7
24.11.2019 15:49

Hmm. A ja zastanawiam się ,kto za cztery lata zagospodaruje tę upadłościową masę po PEŁO KO-KO i LBGT KUKUNAMUNIU? Być może będzie to DONALD - tak, tak, ten sam co to uważa ,że polskość to nienormalność. Podejrzewam ,ze znajdzie wielu zwolenników, ale jak mi się zdaje, ci będą mniejszością. Bo kimżesz jest Donald? To tylko nieszczęśnik, konformista ,który w imię osobistych korzyści własną MATKĘ gotów SPRZEDAĆ. Dowodem tego są te „blaszki” przypinane do donaldziej klapy (z różnych śmiesznych powodów) przez żelazną KANCLERZ, KANCLRZYCĘ ,KANCLERKĘ .Nie wiem jak napisać, ot tak co by nie obrazić, bo przecież wiecie ,ze pod tym względem ostatnio, co niektórzy w kraju nad Wisłą mają (...)

avatar
~do ext7
25.11.2019 14:23

Jeżeli mam być szczery do Poseł z Nowogrodzkiej rozgrywał politycznie swoją rodziną, łącznie z matką. Choćby ostatnio w TV info transmitowano mszę "na żywo" w rocznicę śmierci. I to jest tyle w temacie, kto jak i kim rozgrywa. Więc warto czasem obiektywnie pewne rzeczy... ah no tak, jak się ma tylko jedną słuszną wizję, to obiektywizm nie jest potrzebny. Potrzebny jest efekt. Żegnam.

avatar
~Do ext7
25.11.2019 15:16

Czy ty aby jeszcze pijesz wodę i jadasz to nazywamy dla ludzi ? Czy ty naprawdę jesteś aż tak ślepy na to co ostatnim czasy się dzieje np. z TK z kandydaturami PiS np. Piotrowicz ? Pijesz wodę i jadasz chleb i to ci tak bez czkawki pasuje jak "władca" upokarza nas swoimi decyzjami i na tak poważne stanowisko desygnuje osoby o tak wątpliwej historii życiowej ? A już o Polaku, który osiągnął najwyższe europejskie stanowiska i laury wyrażasz się w pogardzie, to kim ty jesteś ? P. Miller kiedyś by ci odpowiedział - zero.

avatar
~Do Jana K...
25.11.2019 10:26

Podobnie jak forumowicz ""ext7"" pisze pan i uzasadnia na zasadzie MASŁO-MAŚLANE. Co to ma wspólnego jaki elektorat i kogo popiera, a już pana wyliczanka i dzielenie suwerena wg własnego widzi mi się..... jest jednym wielkim KURIOZUM z jedną wielką "głupawką"..... !. Tak myśli i rozumuje człowiek z "klapką" na oczach i rozumie, bowiem parlament pod kierownictwem koalicji pis+ Ziobro+ Gowin nie kieruje się żadnymi zasadami przyjętymi w Polskim Sejmie po 1990 roku tylko jak widać "grabi" do siebie ile wlezie i ma w nosie taką partyjkę jak Pana - Panie Janie K. !. Radzę zmienić ocenę Polskiego Suwerena i nie dzielić ich na swoich i pisowskich, bowiem wasze wejście do Sejmu jest jednym wielkim wypadkiem przy pracy .... . Polski wyborca już nie raz pokazał jak zmienia swoje poglądy i to nie z racji kierowania się tymi wartościami co to pan nam je "wciska" tylko na zasadzie KTO i ILE DA !!!!. Tak było za komuny i tak jest po 1990 roku czego dowodem jest różnorodność partii i ugrupowań ( od Komunistów do Solidarność) , które w tym czasie dochodziły do władzy w naszym Kraju - Panie Janie K. !!!. O jakiej prawicowości pan mówisz pisząc o pisie i tej pseudo koalicji z Ziobro i Gowinem jak oni na dzień dzisiejszy realizują politykę socjalnego - socjalistycznego rozdawnictwa tak podobną do tej z czasów Tow. Gierka lat 70 !!!!. . Proszę więcej słuchać sąsiadów i Polskiej Historii i nie pisać więcej takich BANIALUK !!!!. Nara 3 x Tak !.

avatar
~Do JK#
25.11.2019 10:56

Jako mieszkaniec miasta w którym przyszło panu mieszkać jest mi smutno, że po tylu latach jest pan niereformowalny podobnie jak przez 30 lat wszyscy co zarządzali naszym Merostwem, jak Piotrowicz i Pawłowicz, że zaraża pan nas nienawiścią człowieka do człowieka podobnie jak towarzysze z Nowogrodzkiej i na tych fundamentach nienawiści próbuje pan w okresie swojej "jesieni życia" budować nam przyszłość ........!?. MŁODA (+).

avatar
~Jan Kotwicki
26.11.2019 05:28

Lewaczka MŁODA(+) posądza mnie o to że ją czymś zaraziłem , a ja, proszę mi wybaczyć, ale naprawdę nie przypominam sobie żadnego takiego epizodu w moim życiu, który mógłby skutkować takimi konsekwencjami - szczególnie ostatnio. Batożenie posądzaniem o "mową nienawiści" weszło ostatnio do ulubionego repertuaru lewaków i lewicowych liberałów. Ja powróciłem do moich tekstów i przyznam szczerze że nic takiego nie zauważyłem. A MŁODA (+) prawidłowo wywąchała z której strony jest chleb posmarowany i bez głębszego zastanowienia robi ze mnie mokrą plamę zapewne z przekonaniem o jedynej słuszności swojego działania. Pozostaję z nadzieją że z czasem dojdzie do prawdy i dopiero wtedy stanie się istotą szczęśliwą czego z całego serca życzę!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl