TworzymyGłos Regionu

Licytujemy dla Huberta

Piątek, 22 stycznia 2021 o 10:15, aktualizacja Piątek, 22 stycznia 2021 o 10:33, autor: 0 1335
Licytujemy dla Huberta

Hubert ma 8 lat, pochodzi z Łęgonia. Mieszka z rodzicami oraz młodszą siostrą Marysią i starszym bratem Filipem. Huberta problemy zaczęły się od drobnych, ale przedłużających się infekcji trwających w okresie pandemii SARS-COV-2, w pewnym czasie przyszło i mu zmierzyć się z tym wirusem, po podaniu osocza ozdrowieńca z Oddziału Zakaźnego trafił na Oddział Onkologiczny Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu z podejrzeniem chłoniaka Hodgkina.

23 listopada 2020 przeprowadzono u niego zabieg pobrania węzła chłonnego do badań histopatologicznych i założenia portu naczyniowego. Po szeregu badań jakie Hubert przechodził diagnoza się potwierdziła chłoniak Hodgkina III stadium zaawansowania. Po wyrażeniu naszej zgody na udział Huberta w wieloośrodkowym badaniu Klinicznym EuroNet-PHL-C2, Hubert otrzymał pierwszy cykl chemioterapii OEPA. W dniu dzisiejszym nasz dzielny Wojownik jest po dwóch cyklach chemii i oczekuje na kolejne cztery. Dzielnie znosi tę walkę i twardo zmierza po zwycięstwo. Bywają dni że boli i jest ciężko, ale chęć powrotu do zdrowia oraz obecności mamy w szpitalu daje mu jeszcze więcej siły.

 

LINK DO ZRZUTKI

 

Pieniądze zebrane na zrzutce pozwolą nam pokryć wszelkiego rodzaju koszty takie jak dojazdy do szpitala, pobyt w nim, realizację recept a także rekonwalescencję po chemioterapii. Mama Huberta z powodu częstych pobytów w szpitalu z chłopcem, nie może wrócić do pracy. Dlatego aby odciążyć nas od dodatkowych zmartwień o byt dla siebie i swoich dzieci postanowiliśmy założyć tą zbiórkę.

 

Pomagając innym nigdy nie pomyśleliśmy, że i nam przyjdzie kiedyś prosić o taką pomoc.

 

Za każdą wpłatę bardzo dziękujemy. Dobro wraca

 

Z Serdecznymi Podziękowaniami Marcin, Natalia i Hubert Prałat

 

Grupa na Facebooku [TUTAJ]

Tekst/foto: https://zrzutka.pl/xxg5zn

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl