TworzymyGłos Regionu

Konsultacje społeczne

w sprawie obwodnicy Sławy

Środa, 12 lutego 2020 o 08:35, aktualizacja Środa, 12 lutego 2020 o 09:45, autor: 1 854
Konsultacje społeczne

Wczoraj (tj. 11.02) w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Sławie odbyły się konsultacje społeczne. Przedstawiciele Zarządu Dróg Wojewódzkich oraz projektant przedstawili trzy propozycje przebiegu drugiej części obwodnicy Sławy. Na spotkaniu pojawiło się ok. 70 mieszkańców, którzy byli zainteresowani i czynnie uczestniczyli w zebraniu. 

Osoby, które nie mogły dotrzeć na konsultację, a chciałyby się dowiedzieć, jak dokładnie wygląda trasa obwodnicy, zapraszamy do Urzędu Miejskiego w Sławie. W Referacie Techniczno-Inwestycyjnym i Architektury dostępne są plany i mapy, tam też przez najbliższe dwa tygodnie będzie można składać petycję i wnioski.

(slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Observer
21.02.2020 20:54

Może by tak KTOŚ z UMiG obeznany z tematem i posiadający podstawowe umiejętności obsługi komputera i internetu wrzucił w sieć jakieś CZYTELNE mapki proponowanego przebiegu trasy tej nowej obwodnicy??! Podejrzewam, że chętnych do zapoznania się z proponowanym przebiegiem tej drogi na pewno nie zabraknie!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl