TworzymyGłos Regionu

Kolejne płyny dla komisji wyborczych

Czwartek, 09 lipca 2020 o 11:17, aktualizacja Czwartek, 09 lipca 2020 o 11:28, autor: 0 342
Kolejne płyny dla komisji wyborczych

W dniu 7 lipca 2020 roku Starosta Wschowski Andrzej Bielawski przekazał od Wojewody Lubuskiego Pana Władysława Dajczaka już po raz drugi dla Obwodowych Komisji Wyborczych na terenie Powiatu Wschowskiego środki dezynfekujące do rąk, do podłogi, rękawiczki, maseczki oraz przyłbice. Pracownicy Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego we Wschowie rozdysponowali środki dla członków trzydziestu dwóch komisji w powiecie.

Dziękujemy Komendantowi Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej we Wschowie bryg. Krzysztofowi Piaseckiemu za pomoc w realizacji zadania.

Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców Powiatu Wschowskiego już w niedzielę, 12 lipca 2020 roku do udziału w drugiej turze wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej. Niech każdy z nas zagłosuje zgodnie z własnymi poglądami i własnym sumieniem, w duchu odpowiedzialności za stabilną przyszłość naszej Ojczyzny.

/Powiat Wschowski

REKLAMA

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl