TworzymyGłos Regionu

Kolędowanie w Jadwidze

z Młodzieżową Orkiestrą Dętą

Środa, 08 stycznia 2020 o 09:27, aktualizacja Środa, 08 stycznia 2020 o 10:14, autor: 4 1761
Kolędowanie w Jadwidze

5 stycznia br. kościół św. Jadwigi Królowej zabrzmiał dźwiękami orkiestry dętej Stowarzyszenia Kultury Ziemi Wschowskiej Była to także okazja, aby wesprzeć stowarzyszenie "Bliżej Autyzmu", które zbiera fundusze na wózek dla Dominika. Jak informuje nas prezes stowarzyszenia kwota na schodołaz została już uzbierana.

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
02.01.2020 12:48

Każdy, kto działa w organizacjach pozarządowych, robi to z ludźmi i dla ludzi. Wydaje mi się jednak, że "Bliżej Autyzmu" to projekt zupełnie wyjątkowy. Tak bardzo namacalne są tu i teraz efekty Waszej działalności. Kierowane do tych, których los nie rozpieszcza, że tylko można przed Wami schylić czoło i powiedzieć "kapelusz z głowy". Ps. A tak na marginesie, czy opiekunowie Dominika, zaopatrzeni w odpowiedni dokument, nie powinni otrzymać schodołazu nieodpłatnie już dawno? Jakże chciałabym usłyszeć odpowiedź na to pytanie od kogoś z rządzących. Myślę, że Państwo również.

avatar
~Wschowiak
02.01.2020 14:56

Ma pani racje.Ale jakże miło będzie też posłuchać młodych i utalentowanych muzyków z Orkiestry!!!! :-)

avatar
~Pj
02.01.2020 22:15

Będzie na pewno miło. I oby jak najczęściej. Tylko taki schodołaz kosztuje jakąś tam część kwoty np.rządowej limuzyny lub jakiś inny dla nich drobny wydatek. A to będzie już któraś akcja na ten schodołaz. Mi również się wydaje że taki zakup powinien być szybko i bez gadania zrealizowany trochę wyżej niż przez stowarzyszenie. Na szczęście takie istnieje.

avatar
~jOLA
03.01.2020 12:47

Miło nam poinformować, że na schodołaz mamy już pełną kwotę. A ponieważ zwracają się do nas ludzie z ogromnym serduchem, gotowi pomóc Dominikowi rozszerzyliśmy akcję o zakup specjalistycznego wózka inwalidzkiego, który będzie kompatybilny ze schodołazem. Koszt takiego wózka to ok 15 tys zł. Dziękujemy, że jesteście z nami ! Bo....RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl