TworzymyGłos Regionu

Jaśniej na SCKiW

Środa, 08 stycznia 2020 o 11:39, aktualizacja Środa, 08 stycznia 2020 o 11:42, autor: 1 756
Jaśniej na SCKiW

Wczoraj na terenie Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - SCKiW odbył się odbiór końcowy zadania pn. „Wymiana punktów świetlnych oświetlenia ulicznego na terenie SCKiW w Sławie”. W ramach inwestycji wymieniono 28 sztuk słupów oświetleniowych rtęciowych na oświetlenie zewnętrzne wraz z oprawami LED oraz wymienione zostało 20 sztuk opraw rtęciowych na LED na istniejących już słupach. Nowe lampy oświetlą główne uliczki ośrodka wypoczynkowego, umożliwiając tym samym wieczorne spacery oraz znacznie wpłyną na bezpieczeństwo w godzinach nocnych.

Wartość inwestycji opiewało na kwotę 70 471,62 zł brutto. Wykonawcą prac była firma Elektroinstal Paweł Smużniak ul. Akacjowa 7, 67-400 Wschowa.
Zadanie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich - Europa inwestująca w obszary wiejskie w ramach projektu p.n. Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w Sławie na potrzeby rekreacji, turystyki i kultury. W najbliższym czasie dzięki dofinansowaniu ze środków unijnych zostanie również zakupiona scena mobilna o wymiarach 8 m x 6 m x 5 m, a plac zabaw i siłownia przy stadionie miejskim zostaną uzupełnione o park linowy dla dzieci.

(fb.slawa.pl)
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~Henry
13.01.2020 04:48

zw.pl CENZURA , USUWANIE KOMENTARZY

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl