TworzymyGłos Regionu

Dzień babci i dziadka w Złotej Rybce u Dula

Sobota, 23 stycznia 2021 o 14:30, aktualizacja Sobota, 23 stycznia 2021 o 14:37, autor: 0 1325
Dzień babci i dziadka w Złotej Rybce u Dula

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka ,,Złota Rybka u Dula” również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach.

Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły, który został udostępniony na stronie fb, ze względu na panującą pandemię.

Niejednej babci i dziadkowi mamy nadzieję, że łza zakręciła się w oku.  Wszystkie dzieci przygotowały dla swoich dziadków własnoręcznie wykonane na zajęciach upominki: laurki, papierowe kwiaty i ramki ze zdjęciami, kalendarze. Na pewno wszyscy będą miło wspominać ten uroczysty dzień, gdyż był on pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Poprzez wiersze, śpiew i taniec dzieci mogły wyrazić, jak bardzo kochają swoje babcie i dziadków i podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość.

Mamy głęboką nadzieję, że za rok spotkamy się  już w przedszkolu ze wszystkimi Babciami i Dziadkami.

(Niepubliczne Przedszkole i Żłobek ,,Złota Rybka u Dula”)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl