Domowa wygrana

Orła Szlichtyngowa w meczu z MKS Cargovia Kargowa

Niedziela, 10 listopada 2019 o 16:31, autor: 0

9 listopada na boisku w Szlichtyngowej, miejscowy MKS Orzeł mierzył się z MKS Cargovia Kargowa. Mimo niesprzyjającej, deszczowej pogody, nie zabrakło piłkarskich emocji na boisku i goli. Orzeł pokonał Cargovię 5:0. Kto strzelił dla Orła?

Dla Orła Szlichtyngowa był to ostatni domowy mecz w tym roku. Gospodarze chcieli wygrać, goście też. Worek goli dla Orła rozwiązał się w w 6 minucie po golu kapitana Radosława Kubisia. Cargovia dążyła do wyrównania, a Orzeł do podwyższenia prowadzenia. 2 minuty później ku radości kibiców, wynik podwyższył Dawid Pawlak. W wyniku kontuzji musiał opuścić plac gry 20 minut później. Pomimo prób zawodników przyjezdnych, wynik nie uległ zmianie.

Po przerwie MKS Orzeł kontrolował spotkanie i wynik. Cargovia Kargowa ponawiała próby zdobycia gola, jednak bezskutecznie. W 78 minucie na 3:0 wynik podwyższył Dawid Kaźmierczak. Po dwóch minutach było już 4:0 po golu Adriana Giertugi. Zawodnicy Orła nie odpuszczali, piłkarze Cargovii liczyli na honorową bramkę. W 88 minucie spotkania wynik na 5:0 ustalił Kewin Kubiś.