TworzymyGłos Regionu

Burmistrz na konwencie Zrzeszenia Gmin Województwa Lubuskiego

Poniedziałek, 29 czerwca 2020 o 14:04, autor: 1 480
Burmistrz na konwencie Zrzeszenia Gmin Województwa Lubuskiego

W czwartek, 25 czerwca, w Kłodawie w powiecie gorzowskim odbył się konwent Zrzeszenia Gmin Województwa Lubuskiego. W trakcie konwentu przeprowadzono wybory uzupełniające do Zarządu oraz przeprowadzono wiele paneli dyskusyjnych.

Konwent rozpoczęła część wyborcza, w trakcie której uczestnicy, wśród jakich był burmistrz Konrad Antkowiak, wybierali nowego członka Zarządu. Został nim jednogłośnie Jacek Milewski Prezydent Nowej Soli. W tej części zarząd przedstawił także sprawozdanie merytorycznego i finansowanego z działalności ZGWL za rok 2019, które następnie zostało przyjęte przez obecnych na konwencie członków. W drugiej części odbyły się dyskusje panelowe na temat problemów związanych z suszą, rozwoju usług elektronicznych, Funduszu Inwestycji Samorządowych, ekonomii społecznej, a także finansach samorządów w trakcie i po pandemii koronawirusa.

Gośćmi konwentu byli: Marcin Jabłoński - Członek Zarządu Województwa Lubuskiego; Karol Zieleński - Dyrektor Biura Władysława Dajczaka Wojewody Lubuskiego; Wojciech Kozieja i Sylwia Tylzon Stojanowska z Departamentu Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego; Dariusz Wróblewski i Marcel Gudzowski - zajmujący się likwidacją Lubuskiego Zarządu Melioracji; Magdalena Tokarska - Prezes Fundacji na rzecz Collegium Polonicum; Dariusz Giza - Dyrektor Generalny ProPOLIS Consulting Sp. z o.o.; Podkomisarz Marzena Korzik z Lubuskiej Policji.

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~rabrador
29.06.2020 17:15

KIEDY WRESZCIE BĘDZIE REFERENDUM DOTYCZĄCE PRZYNALEŻNOŚCI WSCHOWY DO TZW. LUBUSKIEGO

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl