TworzymyGłos Regionu

Biblioteka Publiczna we Wschowie zaprasza do wakacyjnej zabawy!

Piątek, 24 lipca 2020 o 10:01, aktualizacja Czwartek, 23 lipca 2020 o 10:57, autor: 0 482
Biblioteka Publiczna we Wschowie zaprasza do wakacyjnej zabawy!

Od 27 lipca 2020 r., co poniedziałek będziemy publikować na naszym profilu facebookowym krzyżówkę. Laureaci otrzymają bon do realizacji we wschowskiej księgarni.

Rozwiążcie ją Państwo (macie czas do końca danego tygodnia), a odgadnięte hasło prześlijcie na adres oddwschowa@wp.pl. W treści maila prosimy podać swoje imię, nazwisko, wiek oraz numer telefonu kontaktowego. Do odpowiedzi należy także dołączyć: w przypadku osoby pełnoletniej oświadczenie pełnoletniego uczestnika, a w przypadku niepełnoletniej zgodę rodziców na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku (skan, zdjęcie lub dostarczyć osobiście do Biblioteki). 31 sierpnia, spośród wszystkich nadesłanych poprawnych odpowiedzi, wylosujemy nazwiska zwycięzców. Im więcej rozwiązanych krzyżówek, tym większa szansa na wygraną! Regulamin konkursu oraz zgody na udział do pobrania na stronie internetowej http://biblioteka.wschowa.com.pl/.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl