TworzymyGłos Regionu

Bez złości mamy więcej radości!

- poradnia zaprasza na zajęcia feryjne

Poniedziałek, 13 stycznia 2020 o 18:10, autor: 0 883
Bez złości mamy więcej radości!

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna we Wschowie zaprasza na zajęcia feryjne!  Zajęcia z elementami socjoterapii, prowadzone będą w formie gier i zabaw. W trakcie zajęć rozwijać będziemy m.in. zdolności społeczne dzieci, jak również wspierać ich kreatywność. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów z klas I-III  szkoły podstawowej, będą realizowane od 03.02.2020 r. do 07.02.2020 r., w godz. 9.00-12.00. W  zajęciach będzie uczestniczyć do 15 osób. Liczba miejsc ograniczona.

Prowadzący:

mgr Anika Szlemp – Jasiak - psycholog

mgr Anna Huzar – fizjoterapeuta, oligofrenopedagog

mgr Katarzyna Łuczak – pedagog

mgr Dorota Starżyk – Buczek - pedagog

Główne cele terapeutyczne, to: nawiązanie relacji interpersonalnych w grupie, doskonalenie komunikacji, kształcenie umiejętności pracy w grupie, trenowanie umiejętności zawierania kompromisu, tolerancji i wzajemnego zrozumienia, podejmowanie prób radzenia sobie w sytuacjach trudnych, kształtowanie poczucia własnej wartości u dzieci, wdrażanie do samodzielnej pracy, motywowanie do podejmowania zadań o różnym stopniu trudności, usprawnianie funkcji percepcyjno-motorycznych, podnoszenie samooceny dzieci.

Zapraszamy do zapisów w sekretariacie Poradni – liczba miejsc ograniczona.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

wróć do głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Kupię mieszkanie
Kupię mieszkanie
Mieszkania
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl