Bal Karnawałowy w Przedszkolu ,,Złota Rybka u Dula"

Czwartek, 05 stycznia 2017 o 12:09, aktualizacja Środa, 11 stycznia 2017 o 11:29, autor: 0 1861
Bal Karnawałowy w Przedszkolu ,,Złota Rybka u Dula

Przedszkole ,,Złota Rybka u Dula" organizuje 13 stycznia Bal Karnawałowy dla dzieci i rodziców. Zaproszeni są wszyscy chętni. Wstęp wolny. Bal rozpocznie się o godzinie 11:00 w siedzibie przedszkola przy ulicy Obrońców Warszawy.

Przedszkole ,,Złota Rybka u Dula" zaprasza wszystkie dzieci ze Wschowy i okolic na Bal Karnawałowy. Zapisać się można w przedszkolu, a także zgłosić swój udział dzwoniąc pod numer 722 259 595.

W programie Balu Karnawałowego Przedszkole przygotowało między innymi: tańce animacyjne, bańki mydlane, malowanie twarzy, wybór króla i królowej balu. A wszystko to odbędzie się pod fachową opieką nauczycieli placówki.

(rak)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaTym razem się uda? Odkupienie kina Hel wraca pod głosowanie
17.10.20179 598
Pomysł odkupienia budynku po kinie Hel ponownie wraca na sesję Rady Miejskiej we Wschowie. 26 października radni zdecydują, czy gmina odkupi nieruchomość od prywatnego właściciela. 

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl