Aukcja WOŚP z udziałem Roberta Lewandowskiego okazała się wielkim hitem!

Środa, 15 lutego 2017 o 14:19, autor: 0 134
Aukcja WOŚP z udziałem Roberta Lewandowskiego okazała się wielkim hitem!
Wielki hit piłkarski za nami! I nie mówimy tutaj o gorącym spotkaniu piłkarskim, lecz o świetnie zorganizowanej aukcji charytatywnej, która poprowadziła za sobą dużą ilość osób, która chętnie brała w niej udział. Wygrana była bowiem bardzo spora, albowiem w grę wchodziło zjedzenie na spokojnie lunchu z polskim piłkarzem, Robertem Lewandowskim, który jest zdecydowanie ikoną naszego sportu narodowego. 

Wszystko w ramach WOŚP i dzięki współpracy z nią marki LvBet.pl, która była posiadaczem jednego z zestawu biletów. Marka LvBet współpracuje z serwisem LaczyNasPasja.pl, który jest jednym z najbardziej popularnych serwisów sportowych w naszym kraju. Bilety pierw zostały wylicytowane na kompletnie innej gali sportowej, która miała również swoją część licytacyjną. Dziś ponownie Polacy mieli możliwość licytowania możliwości zjedzenie lunchu z Robertem Lewandowskim, a także udania się na mecz Bayernu Monachium w którym Robert będzie oczywiście brać udział. Wejściówka na stadion, jest wejściówką dla dwóch osób i uwzględnia oczywiście wejście na loże VIP!

Jak widać, jest to nie lada gratka nie tylko dla fanów sportu, lecz również i dla fanów samego Roberta Lewandowskiego, których w licytacji niewątpliwie, nie brakowało. Mowa tutaj o 13 osobach, które brały udział w licytacji stworzonej przez WOŚP, a także kwocie opiewającej na 26 tysięcy Polskich złotych. Jest to rekordowa suma, jak na tego typu aukcję, gdzie mówimy o prostym spotkaniu z piłkarzem, a także z możliwością obejrzenia meczu w Bundeslidze. Cel jest jednak bez wątpienia bardzo istotny, dlatego ludzie zainteresowani nim, nie szczędzili pieniędzy, co jest bardzo wyniosłe!

 

Pozostaje czekać na informacje odnośnie terminu spotkania i dokładnych szczegółów. Na pewno będziemy mogli spodziewać się krótkiej relacji ze spotkania, a także komentarzy osób, które wylicytowały możliwość spotkania się z Robertem Lewandowskim.

Komentuj Podziel się

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz

Pozostałe wiadomości

nazwaPrezes Kazimierz Kęs daje czas do końca marca na publikację wyjaśnień. Co zrobi radny Paweł Żygadło?
22.03.20170 694
Kazimierz Kęs prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sława Sp. z o.o. zamieścił list otwarty w którym odnosi się do wypowiedzi radnego Pawła Żygadły, która miała miejs...

Ogłoszenia

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl