Aukcja WOŚP z udziałem Roberta Lewandowskiego okazała się wielkim hitem!

Środa, 15 lutego 2017 o 14:19, autor: 0 1250
Aukcja WOŚP z udziałem Roberta Lewandowskiego okazała się wielkim hitem!

Wielki hit piłkarski za nami! I nie mówimy tutaj o gorącym spotkaniu piłkarskim, lecz o świetnie zorganizowanej aukcji charytatywnej, która poprowadziła za sobą dużą ilość osób, która chętnie brała w niej udział. Wygrana była bowiem bardzo spora, albowiem w grę wchodziło zjedzenie na spokojnie lunchu z polskim piłkarzem, Robertem Lewandowskim, który jest zdecydowanie ikoną naszego sportu narodowego. 

Wszystko w ramach WOŚP i dzięki współpracy z nią marki LvBet.pl, która była posiadaczem jednego z zestawu biletów. Marka LvBet współpracuje z serwisem LaczyNasPasja.pl, który jest jednym z najbardziej popularnych serwisów sportowych w naszym kraju. Bilety pierw zostały wylicytowane na kompletnie innej gali sportowej, która miała również swoją część licytacyjną. Dziś ponownie Polacy mieli możliwość licytowania możliwości zjedzenie lunchu z Robertem Lewandowskim, a także udania się na mecz Bayernu Monachium w którym Robert będzie oczywiście brać udział. Wejściówka na stadion, jest wejściówką dla dwóch osób i uwzględnia oczywiście wejście na loże VIP!

Jak widać, jest to nie lada gratka nie tylko dla fanów sportu, lecz również i dla fanów samego Roberta Lewandowskiego, których w licytacji niewątpliwie, nie brakowało. Mowa tutaj o 13 osobach, które brały udział w licytacji stworzonej przez WOŚP, a także kwocie opiewającej na 26 tysięcy Polskich złotych. Jest to rekordowa suma, jak na tego typu aukcję, gdzie mówimy o prostym spotkaniu z piłkarzem, a także z możliwością obejrzenia meczu w Bundeslidze. Cel jest jednak bez wątpienia bardzo istotny, dlatego ludzie zainteresowani nim, nie szczędzili pieniędzy, co jest bardzo wyniosłe!

 

Pozostaje czekać na informacje odnośnie terminu spotkania i dokładnych szczegółów. Na pewno będziemy mogli spodziewać się krótkiej relacji ze spotkania, a także komentarzy osób, które wylicytowały możliwość spotkania się z Robertem Lewandowskim.

REKLAMA
Komentuj Podziel się

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaWoda nadal zdatna do pica wyłącznie po przegotowaniu
11.12.20170 78
Trwają prace nad przywróceniem pełnej przydatności wody z sieci wodociągowej we Wschowie i Przyczynie Dolnej do spożycia. Wciąż aktualny jest czwartkowy komunikat Państwowej Powiatowej ...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl