661 tysięcy wydano na Burning Sun Festiwal

Poniedziałek, 20 marca 2017 o 16:36, aktualizacja Poniedziałek, 27 marca 2017 o 16:48, autor: 72 6592
661 tysięcy wydano na Burning Sun Festiwal
661 tysięcy wydano na festiwal Burning Sun. Taką kwotę podał audytor radnym podczas komisji kultury, która miała miejsce w piątek (17 marca). Po festiwalu Centrum Kultury i Rekreacji podjęło decyzję o zaciągnięciu kredytu w wysokości 400 tysięcy złotych na spłatę zobowiązań, związanych z organizacją festiwalu. O szczegółach, jakie przekazał radnym audytor, rozmawiamy z uczestnikiem spotkania radnym Krzysztofem Grabką.  

Komentarze (72)

avatar
~Mieszkaniec Wschowy
20.03.2017 17:01

To moze lepiej zastanowic sie nad tym i zorganizowac w powiecie wspolne imprezy ze Sławą: np "Marylka Rodowicz w sławie" a we wschowie zamiast Dni Wschowy z udziałem zespołów ludowych.... zorganizować burning.....

avatar
~Mieszkaniec
20.03.2017 18:04

A gdzie te fabryki i miejsca pracy?

avatar
~Śmiech na sali
20.03.2017 18:13

600 tyś straty i nic? Do dymisji powinni się podać albo przynajmniej obniżyć wysokie wynagrodzenia.

avatar
~hmm
20.03.2017 18:20

Pan najlepiej zna sie na bledach, prawda Panie Grabka? Chocby kkubokawiarnia Pietro - strata i krach finansowy!

avatar
~hmm
20.03.2017 18:22

Pan Czopek conajmniej polowe powinien pokryc ze swojej kieszeni!

avatar
~Maras
20.03.2017 18:50

KONIEC BALU. Pasuje jak ulał :)

avatar
~alfa
20.03.2017 19:06

Te 661 tyś zł to nie wszystkie koszty tego festiwalu . Pragnę nadmienić że S.K użyczała swojego transportu , a po tym festiwalu sprzątała . A już po wszystkim była wynajmowana w innych czynnościach obsługi CKiRu .

avatar
~cała wschowa
20.03.2017 19:11

Klubokawiarnia istnieje i chodzi tam młodziesz bo wszystko w koło jest pozamykane ale 600 tyś do tyłu to naprawdę porażka duża w kolejnej instytucji najpierw sp kom teraz kultura a jeszcze był urząd co jeszcze Władzo ile jeszcze wstydu dla całej Gminy A miało być tak pięknie i miała być praca a tu nic kolejny raz nic Odnowiciele nas zniszczą prędzej niż coś dobrego zrobią oprócz zatrudnienia swych ludzi gdzie tylko mogą

avatar
~ignac
20.03.2017 19:20

Byłoby dobrze żeby nasza władza miała taki rozmach w tworzeniu miejsc pracy jaki ma przy tym festiwalu . Wbijcie sobie do waszego tępego łba że za żadne skarby nie da się coś wypromować jedną imprezą miasto które z niczego nie słynie oprócz przegranych procesów i radnej dilerki narkotyków . Żeby coś wypromować trzeba to robić sukcesywnie i pokazywać to coś czego inni nie mają . A poza tym żaden porządny festiwal nigdy tu się nie zwróci z prostego powodu z braku dużej widowni. Na markę miasta trzeba sobie dobrze zapracować przykład Nowa Sól jedni podziwiają jak sobie radzi z pozyskiwaniem przedsiębiorców i jak szybko się rozwija , a drudzy jej nienawidzą bo kojarzą z przegranymi procesami sądowymi . To jest reklama którą znają w Polsce jej mieszkańcy .

avatar
~Widz
20.03.2017 19:46

Piękna kwota, dodajmy jeszcze kwoty poza konkursowe dla TH, koszty spraw, błędne wydatki, kłamstwa :D :D :D Kto będzie winny ? Czas art? Grabka? :D :D :D

avatar
~Wschowiak
20.03.2017 20:19

Tyszkiewicza w Nowej Soli nie stać na takie festiwale a Panią Patalas stać? Miała brać z niego przykład i jeździć po nauki. To jest przekręt się do prokuratury nadaje.

avatar
~rewitalizacja
20.03.2017 20:34

Tak się bawią PiSiorki !!! Taka władza i takie zachcianki!!!!

avatar
~Koniec balu
20.03.2017 20:53

661 tysięcy wyrzucone w błoto. Kto za to odpowiada?

avatar
~Tata
20.03.2017 21:06

Ale na 200 dzieci w Koronie Wschowa dajmy 40 tysięcy. Straćmy sobie 600 tysi na bezsensowny festiwal, a dzieci niech się kopią po czołach, bo sprzętu brakuje. Żenada Danka. Podaj się do dymisji kobieto.

avatar
~Mirek
20.03.2017 23:22

Kto odpowie za tak ogromną wtopę? Będą zwolnienia?

avatar
~Jan Kotwick
21.03.2017 00:40

Zawsze byłem i jestem przeciwko propagowaniu muzyki ludożerców!

avatar
~wojtek
21.03.2017 06:31

Kokorniak powinien podać sie do dymisji. Wydawanie naszych pieniędzy bez głowy ...Czopek pozwala na takie wybryki, to ma byc ekonomista. Panie Czopek , Panie Kokorniak kartka i prośba o zwolnienie. Tak będzie uczciwie! Panie czopek nawet nie próbuj startować na burmistrza. Pan jest po prostu nie lubiany.... czas na zmiany ale lepsze od was...odnowiciele.....propagandowy.....ściemniacze!!!

avatar
~zawiedziony
21.03.2017 07:06

Czas pakować kufry pani burmiszcz. Koniec balu

avatar
~Gdañszczanin
21.03.2017 07:27

Śledzę waszą stronę i za głowę się łapię. To ja z przyjaciółmi z Gdańska przyjeżdŻamy na tą imireze i jesteśmy mega zachwyceni i to nie tylko my zresztą. To niektórych zdaniem widocznie Woodstocku też nie powinno być. Wstyd Wschowa macie perełkę w postaci burning Sun a narzekacie. Na rozkręcenie też potrzeba czasu i doświadczenia. W tymvroju tezvtam będziemy :-)

avatar
~do Gdańszczanina
21.03.2017 08:19

Jak będziemy tacy bogaci jak wy i tak liczni jak wy to też możemy opowiadać innym jak wam jest dobrze . A mówienie o Woodstocku to jest wielkie nieporozumienie . Ten festiwal jest organizowany przez Owsiaka i za pieniądze W.O.S.P a tylko plac pod ten festiwal użyczyło miasto . Chętnie i my mieszkańcy Wschowy użyczymy wam gdańszczanie placu ale wy fundujcie cały festiwal . Zabawa będzie przednia no i będzie się działo . Pozdrowienia od mieszkańców Wschowy .