W minioną sobotę 14 kwietnia w Ustrzykach Dolnych, odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Biegach Górskich na krótkim dystansie. Znakomicie zaprezentowała Lidia Zając z LLKS Osowa Sień, która zdobyła brązowy medal.
Wykryto bloker reklam!
Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.
Dzięki temu wynikowi nasza biegaczka wywalczyła awans do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy. – Lidka bardzo solidnie przepracowała okres przygotowawczy – mówi trener Andrzej Orłowski - dzięki temu będzie mogła wystartować z orzełkiem na piersi. Przypomnę, że wcześniej tego zaszczytu dostąpił inny uczeń Gimnazjum nr 2 we Wschowie i zawodnik naszego klubu Rafał Matuszczak.
W rywalizacji juniorek Magdalena Frąckowiak zajęła 4 miejsce. Wśród juniorów, powracający po przerwie spowodowanej chorobą, Rafał Matuszczak zajął 5 miejsce. Natomiast w biegu juniorów młodszych 8 miejsce zajął Dawid Laszczowski. Dobry start wszystkich zawodników zaowocował 3 miejscem w punktacji drużynowej zawodników LLKS Osowa Sień.
W Mistrzostwach Polski juniorki rywalizowały na dystansie 2,5km z przewyższeniami +- 150m a juniorzy na dystansie 4km z przewyższeniami +-250m.
[nggallery id=182]
Komentarze 1
16.04.2012 22:26
Brawo Lidka!!! Kolejna absolwentka SP Lgiń najlepsza! Jesteśmy z Ciebie dumni.