TERAZ18°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Defibrylator AED w sławskim Urzędzie Miejskim

pt., 10 lutego 2023 09:40

Dziś funkcjonariusze Komisariatu Policji w Sławie przeprowadzili szkolenie z pierwszej pomocy z wykorzystaniem defibrylatora AED. Pracownicy Urzędu Miejskiego mogli przetestować urządzenie i swoje umiejętności na fantomie. Podczas prelekcji przekazane zostały najważniejsze zasady oraz uwagi dotyczące prawidłowego wykonania resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

Defibrylator AED niedawno został przekazany przez Ratownictwo Wodne Sława i na wyposażeniu ma go teraz Straż Miejska w Sławie. Umiejscowiony został w Biurze Obsługi Interesanta sławskiego magistratu. Zapewni on bezpieczeństwo w nagłych wypadkach jednakowo interesantom, jak i pracownikom Urzędu Miejskiego w Sławie.

(slawa.pl)

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 0

    Dla Ciebie

    18°C

    Pogoda

    Kontakt

    Nekrologi