Czy we Wschowie potrzebna Straż Miejska? Sonda

Czy we Wschowie potrzebna Straż Miejska? Sonda

przez -
5 215

Od 2008 roku  we Wschowie funkcjonuje Straż Miejska. Mieszkańcy nie oceniają działań tej instytucji jednoznacznie. Jest wiele pozytywnych opinii, lecz nie brakuje ocen bardzo krytycznych. Jak Wschowianie wypowiadają się na temat pracy strażników miejskich i co mają w tej sprawie do powiedzenia sami strażnicy?

 

 

 


Nie możemy wyświetlić tej galerii.

PODOBNE ARTYKUŁY

0 66

1 585

5 Komentarze

  1. Myślę,że Straż Miejska bardzo się przydaje,szczególnie dobrze wykurzają parkujących tuż przy STYLU I SZYKU.Niektórym kierowcom a szczególnie parkującym baaaardzo brakuje wyobrażni…

  2. Ganiałem dzisiaj po mieście „jak kot z pęcherzem” /to takie staroświeckie powiedzenie/ i jakoś nie napotkałem naszych strażników dobrodziei. Czyżby zarządzono koordynacje wydarzeń w naszym miasteczku? Wszak łatwiej wychwalać wschowskich aniołów strażników w sytuacji gdy ich nie widać na horyzoncie. Opinię miejskim strażnikom popsuli pazerni politycy rządowi zakładający z góry dochody budżetu państwa pochodzące z karania obywateli mandatami.

  3. Ciekawe czy dostali już prykas odgórny ile mandatów mają miesięcznie zbierać :D

  4. Moim zdaniem była potrzeba 7-9 lat temu, kiedy to mieliśmy na prawdę pokaźna grupę młodych ludzi nie widzących co po ukończeniu średniej szkoły ze swoim życiem zrobić.
    W tej chwili wracając o 23:40 do domu po browarku spotykam może jedną osobę na ulicy.
    Co wy chcecie tam pilnować ? Powietrza przepływającego pomiędzy budynkami, przecież we Wschowie nie ma prawie ludzi, którzy wieczorem mają ochote na coś więcej niż fotel, piwo i serial „Kiepscy” – Bo takie kiepskie jest ich życie…

  5. Mam wrażenie ze zrobiło się bardzo policyjne państwo ,ciagle jakieś zakazy. Straż miejska we Wschowie tylko jeszcze przez chwile będzie łagodna , zaraz to się zmieni , bedą mandaty bo Gmina potrzebuje wiecej kasy , przecież to normalne , po tej sadzie większość wypowiedziała się na tak , to wystarczy aby zmienić zasady .

Zostaw odpowiedź