TERAZ18°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Człowiek – zaskakująca istota

czw., 20 maja 2021 10:46

Biblioteka Publiczna we Wschowie zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat na pierwsze zajęcia w ramach projektu „Ciekawość – pierwszy stopień do wiedzy”. Spotkanie pod hasłem „Człowiek – zaskakująca istota” odbędzie się 29 maja 2021 r. (sobota), w godz. 11.00-12.30.

Zdjęcie

Wykryto bloker reklam!

Treść artykułu została zablokowana, ponieważ wykryliśmy, że używasz blokera reklam. Aby odblokować treść, proszę wyłączyć bloker reklam na tej stronie.

W trakcie zajęć dzieci poznają tajemnice ludzkiego ciała, będziemy bowiem m.in.  rozmawiać o zmysłach człowieka, układać metrowe puzzle przedstawiające części ciała, organy i kości, zaglądać do wnętrza człowieka dzięki aplikacji na tablety czy wyszukiwać mnóstwo ciekawych faktów w przygotowanych książkach. Nie będzie nudy!  

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy przyjmujemy w Oddziale dla Dzieci lub pod numerem telefonu 655476063. Zajęcia odbędą się w reżimie sanitarnym: obowiązek dezynfekcji rąk, zakrywanie ust i nosa.

Aktualizacja, 21.05, godz. 10:56
Zajęcia dla dzieci pod hasłem „Człowiek - zaskakująca istota” cieszą się ogromnym zainteresowaniem i z przykrością musimy poinformować, że nie ma już wolnych miejsc na to spotkanie - czytamy na profili Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wschowie.

(Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wschowie)

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 0

    Dla Ciebie

    18°C

    Pogoda

    Kontakt

    hi24.pl